فرم خرید سریال فعالسازی نرم افزار اتوجوینرپلاس هزینه فعالسازی : 100 هزار تومان
CAPTCHA code
توافقنامه خرید سریال
1 - این نرم افزار جهت استفاده نیاز به فعالسازی دارد. 2 - فعالسازی نرم افزار با استفاده شماره فیش پرداخت انجام میشود، لذا بعد از پرداخت هزینه حتما بر روی گزینه "تکمیل فرایند خرید" کلیک کنید تا شماره فیش خرید جهت فعالسازی نرم افزار را دریافت کنید. 3 - نرم افزار را میتوانید از این آدرس دریافت نمایید:
AutoJoinerPlus.ir/app
4 - این برنامه بصورت کاملا حرفه ای و کاربردی طراحی شده تا درصورتی که تلگرام تغییراتی را در تنظیمات پیشفرض خود اعمال کند، کاربر این امکان را داشته باشد که دستورات را دوباره نویسی کند. 5 - پشتیبانی نرم افزار در تمام طول روزهای کاری انجام میشود.
آیدی تلگرام : @NiazTodayAdmin
شماره تماس: 0914 555 2040
6 - درصورتی که تلگرام خللی در استفاده از تلگرام پرتابل ایجاد کند(که بعید به نظر میرسد)، مسئولیتی برعهده طراحان این نرم افزار نخواهد بود 7 - با خرید سریال فعالسازی شما میتوانید نرم افزار را فقط روی یک کامپیوتر نصب کنید و برای استفاده بر روی چند سیستم باید به همان تعداد سریال خریداری شود.
قابلیت های نرم افزار : افزایش اعضای کانال تلگرام افزایش بازدید پست ها شرکت در نظرسنجی های تلگرامی قابلیت استفاده از شماره های مجازی بلاک شده قابلیت تشخیص Tdata های غیر فعال رابط کاربری حرفه ای به همراه آموزش متنی

بازگشت به سایت